top of page

O Euphorii

Mamy wieloletnie doświadczenie, a prowadzone przez nas lokale od lat cieszą się nieskazitelną opinią. Cechuje nas przede wszystkim elegancja, profesjonalizm oraz wyczucie smaku. W Euphorii organizujemy zarówno duże jak i małe uroczystości. Nasz dom przyjęć cieszy się dobrą renomą w organizacji przyjęć komunijnych, jubileuszy oraz przyjęć weselnych, które u nas stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

 

   Organizujemy także spotkania firmowe czy imprezy integracyjne dla personelu. Mieliśmy także przyjemność zajmować się przygotowaniem zabawy dla młodszych gości w postaci studniówek, półmetków oraz przyjęć urodzinowych. Nasza sala jest także w pełni przystosowana do prowadzenia szkoleń ze względu na swoją budowę, akustykę oraz wyposażenie (nagłośnienie, rzutnik, projektor). Jednym słowem, nie ma okazji, której nie można by u nas świętować!

To, co wyróżnia nas pośród innych lokali to obecność kuchni indyjskiej w menu przyjęć okolicznościowych. Euphoria Dom Przyjęć to młodsza siostra restauracji Bombaj Tandoori, która działa już od niemal 30 lat. Z tego tytułu oferujemy oryginalne dania kuchni wschodniej, które stanowią znakomite urozmaicenie tradycyjnych imprez i zawsze niezawodnie cieszą naszych gości. 

Oferujemy Państwu dwie sale: Silver oraz Gold. Pomieszczą one odpowiednio 60 i 130 gości, w zależności od układu stołów. Choć motywem przewodnim jest kolor srebrny lub złoty, dekoracje oraz aranżacje kwiatowe są dostosowywane do Państwa preferencji. Dokładamy wszelkich starań, żeby każde organizowane u nas przyjęcie było absolutnie wyjątkowe.

 

    

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

bottom of page