Poniżej znajdują się przygotowane przez nas oferty przyjęć. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, w razie wszelkich pytań jesteśmy dostępni telefonicznie, mailowo oraz osobiście.

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys wesela i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, DJ, alkohol, animacje dla dzieci, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe, nocleg gości).

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys przyjęcia i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo organizacyjne, animacje i zabawy dla dzieci, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe).

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys przyjęcia i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, DJ, alkohol, animacje dla dzieci, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe). Idealna oferta na urodziny lub inną okazję, gdzie czas przyjęcia jest dłuższy.

OFERTA WESELNA

OFERTA KOMUNIJNA

OFERTA PRZYJĘCIA 
PRZEDŁUŻONEGO

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys spotkania i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, animacje dla dzieci, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe).

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys przyjęcia i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, alkohol, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe). To idealna oferta dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego i urządzić autentyczne, orientalne przyjęcie.

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys przyjęcia i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, DJ, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe). 

Zawiera propozycje świątecznego menu, pełen kosztorys przyjęcia i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, torty i ciasta, dekoracje). Idealna oferta na wigilie firmowe lub dla przyjaciół.

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys przyjęcia i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, alkohol, animacje dla dzieci, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe). Idealna oferta na urodziny lub każde inne święto.

OFERTA NA STYPĘ

 

OFERTA NA PRZYJĘCIE ORIENTALNE

OFERTA NA STUDNIÓWKĘ

OFERTA NA WIGILIĘ

OFERTA NA PRZYJĘCIE OKOLICZNOŚCIOWE