top of page

Poniżej znajdują się przygotowane przez nas oferty przyjęć. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, w razie wszelkich pytań jesteśmy dostępni telefonicznie, mailowo oraz osobiście.

OFERTA WESELNA

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys wesela i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, DJ, alkohol, animacje dla dzieci, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe, nocleg gości).

OFERTA KOMUNIJNA

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys przyjęcia i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo organizacyjne, animacje i zabawy dla dzieci, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe).

OFERTA PRZYJĘCIA 
PRZEDŁUŻONEGO

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys przyjęcia i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, DJ, alkohol, animacje dla dzieci, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe). Idealna oferta na urodziny lub inną okazję, gdzie czas przyjęcia jest dłuższy.

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys spotkania i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, animacje dla dzieci, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe).

OFERTA NA STYPĘ

 

OFERTA NA PRZYJĘCIE ORIENTALNE

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys przyjęcia i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, alkohol, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe). To idealna oferta dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego i urządzić autentyczne, orientalne przyjęcie.

OFERTA NA WIGILIĘ

Zawiera propozycje świątecznego menu, pełen kosztorys przyjęcia i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, torty i ciasta, dekoracje). Idealna oferta na wigilie firmowe lub dla przyjaciół.

OFERTA NA PRZYJĘCIE OKOLICZNOŚCIOWE

Zawiera propozycje menu, pełen kosztorys przyjęcia i dodatkowe usługi przez nas oferowane (doradztwo, alkohol, animacje dla dzieci, torty i ciasta, aranżacje kwiatowe). Idealna oferta na urodziny lub każde inne święto.

kom (+48) 510 704 647 
aneta@ganges.pl

bottom of page